top of page

Mgr. Sebastian Miranda Rubianes

IMG_20210428_174622 (1).jpg

Hlavní lektor 4idiomas​

  • pochází z: Corrienes, Argentina

  • studium: University of South Wales (Velká Británie), Universidade de Vigo (Španělsko)

  • mluví: anglicky, španělsky, italsky, francouzsky a částečně česky

  • zkušenost s výukou: od roku 2010

  • specializace: všeobecné kurzy AJ, ŠJ, IT, konverzace, angličtina pro děti, skype kurzy

Zdravím všechny nadšené studenty. Jmenuji se Sebastian, narodil jsem se v Argentině a vyrůstal v Mexiku. Jsem velmi rád, že jsem součástí týmu 4idiomas. V mých hodinách bych Vás chtěl nejen naučit, jak mluvit novým jazykem, ale také vám poskytnout potřebnou motivaci, aby vaše cesta v tomto novém studijním odhodlání byla užitečná pro celý váš život. Měl jsem příležitost studovat, žít a učit v zemích jako Mexiko, Anglie, Wales, Francie, Španělsko a Česká republika. Do Zlína jsem se přistěhoval za svou manželkou, s kterou spolupracujeme na směřování 4idiomas.

 

Ve svých hodinách rád otvírám zajímavá témata, jelikož studium jazyků je ideálním nástrojem pro rozšíření našich obzorů. Doufám, že se s vámi setkám během našich kurzů. Těším se na mezikulturní obohacení a zároveň na vaše úspěchy v komunikaci v cizím jazyce.

Více o mně: 

Moje největší vášeň v životě je cestování. I proto rád lidem zprostředkovávám znalosti cizích jazyků, které jsou bránou k porozumění lidem a kultuře v cizí zemi. Rád se na svých cestách seznamuji s místními a povídám si o jejich běžném životě i jejich snech. Cestování mi potom samozřejmě dává zajímavé podněty do mých hodin. 

Další věc, bez které si svůj život nedokážu představit, jsou knihy. Jsou pro mě nejlepším způsobem relaxace a přijímání inspirace v tomto zahlceném světě.

V neposlední řadě svůj volný čas trávím také Vipassana meditací. Sezení v úplném tichu a soustředění se na daný okamžik mi pomáhá k doplnění sil po vytíženém dni a usnadňuje mi posléze plné soustředění na výuku a mé studenty i rodinu. 

 

V následující galerii si můžete dozvědět více o mém životě. Je to takový malý životopis bez odrážek a dat (při rozkliknutí fotky se Vám zobrazí popisek).

bottom of page