Mgr. Eva Miranda Rubianes

 
10372909_279091525605118_208559655191277

Koordinátorka 4idiomas

kontakt: eva@4idiomas.cz 

Tel: +420 731 001 977

Jmenuji se Eva, jsem zlínská rodačka, ale postupem času se stal svět mým domovem. S manželem Sebastianem (hlavní lektor) nás spojuje nadšení pro cestování a na cestě jsme se také potkali. Společně se snažíme, aby 4idiomas bylo příjemné místo s profesionálním přístupem, kde si naši studenti zlepší své jazykové schopnosti a motivaci. Zároveň chceme vytvářet prostředí, kde se také odreagujete od každodenní rutiny. 

Ve výuce se snažíme inspirovat v různých stylech vzdělávání od obecných certifikovaných DELE nebo CAE přístupů k alternativnější montessori. Jsme ve spojení s ostatními lektory v Čechách a zahraničí, s kterými můžeme sdílet nápady i materiály k výuce. Osobně věřím na velký význam celoživotního vzdělávání a posouvání našich komfortních zón. 

Jako koordinátorka výuky jsem Vám plně k dispozici. Můžete se na mě obrátit s dotazy ohledně výuky, lektorů, metodiky a čehokoliv co Vás zajímá. 

Vzdělání a kvalifikace:

 • Magisterský diplom v oboru Mezinárodní rozvojová studia (UPOL Olomouc, 2017)

 • Studium na Universidad Nacional Autónoma de México, obor Latinskoamerická studia (UNAM Mexiko, 2016 - 2017)

 • Stáž v La Coruña (Španělsko, 2014 -2015)

 • Studium na Universidad de las Palmas de Gran Canaria, obor Geografie (Španělsko, 2013 - 2014)

Mgr. Zuzana Tydlčková 

 
IMG_9090_edited_edited_edited.jpg

Lektorka němčiny

Kontakt: info@4idiomas.cz

Mým nejoblíbenějším jazykem je němčina, které se z cizích jazyků věnuji nejdéle. Nebylo tomu tak vždy. Na gymnáziu, kde jsem s němčinou začala, jsem k ní měla v podstatě neutrální vztah. Nicméně vztah k ní se změnil až s pobytem na stážích v Heidelbergu a Lipsku, kde jsem si ji oblíbila, protože jsem díky ní získala přátele z různých zemí Evropy a taky jsem zjistila, že němčina zní docela příjemně. Němčinu považuji za jeden z nejlogičtějších jazyků a navíc se mi líbí i jednoznačná výslovnost. Těším se na Vás v kurzech němčiny.

Ve volném čase ráda věnuji cyklistice, plavání, cestování a četbě.

 

Vzdělání a kvalifikace:

 

 • Magisterský diplom v oboru Historie a němčina pro překladatele a tlumočníky (Karlova Univerzita v Praze, 1998) 

 • Doplňující pedagogicko-psychologické studium (Masarykova univerzita v Brně, 2005)

 • Magisterský diplom v oboru Anglistika a amerikanistika (Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, 2014) 

 • Dvoutýdenní stáž na škole Regent – Overseas Teacher Refresher Course (Londýn, 2013) 

 • Semináře a školení pro učitele němčiny a angličtiny (2005-2018)

Dalila Kim 

Lektorka italštiny

Kontakt: info@4idiomas.cz

67095457_1114960342022227_77131073892049
 

Jmenuji se Dalila Kim Chillon a pocházím z Itálie, z města Caorle u Benátek. Studovala jsem lingvistiku na univerzitě v Janově. Žila jsem v Rusku, Anglii a teď bydlím v České republice. Ačkoliv nikdo z mé rodiny neovládá cizí jazyky, pro mne vždy bylo jejich učení tou nejpřirozenější věcí. Obzvláště jsem si oblíbila slovanské jazyky a kulturu, takže jsme si jistá, že učit můj rodný jazyk v České republice pro mne bude skvělou příležitostí jak se přiučit češtině. Ráda zpívám, i když mi to moc nejde, ráda si hraji se slovy a baví mne účastnit se vědomostních kvízů. Můj nejoblíbenější jazyk je starověká řečtina, protože je prostě kouzelná. Sporty mezi mé koníčky nepatří, zato Vám někdy velice ráda něco uvařím. 

Vzdělání a kvalifikace:

 

 • Lingvistika. Univerzita v Janově 

 • Angličtina. Ielts/Toefl C1 level

Mgr. Judita Fládrová  

Judita.png

Lektorka češtiny a ruštiny 

Kontakt: info@4idiomas.cz

 

Jmenuji se Judita a specializuji se hlavně na výuku ruštiny a češtiny pro rusky mluvící. Mou velkou vášní je lingvistika, především slavistika, ve které mě nejvíce zajímá diachronní zkoumání a porovnávání jazyků z východoslovanské a západoslovanské větve. Právě to mě přivedlo ke studiu ruské filologie. Znalosti historického vývoje jazyků využívám na svých hodinách, kde pomocí nich studentům vysvětluji ta pravidla, která by se na první pohled mohla zdát nelogická. Ono totiž to, co vypadá jako výjimka, často vůbec výjimkou není. Leckdy tento tvar vznikal zcela pravidelně, jen se pozdějším vývojem jeho původ zčásti nebo plně zastřel.
Kromě teoretické lingvistiky mě baví studovat jazyky i prakticky, kromě angličtiny a ruštiny jsem se učila i francouzsky a španělsky a v budoucnu mám v plánu zdokonalit se v polštině a blíže poznat němčinu.  

 

Vzdělání a kvalifikace:

 

 • Masarykova universita, Filosofická fakulta, magisterský studijní program, obor: Překladatelství ruského jazyka

 • Masarykova universita, Filosofická fakulta, bakalářský studijní program, obor: Ruský jazyk a literatura