top of page

Mgr. Eva Miranda Rubianes

Eva
10372909_279091525605118_208559655191277

Koordinátorka 4idiomas

kontakt: eva@4idiomas.cz 

Tel: +420 731 001 977

Jmenuji se Eva, jsem zlínská rodačka, ale postupem času se stal svět mým domovem. S manželem Sebastianem (hlavní lektor) nás spojuje nadšení pro cestování a na cestě jsme se také potkali. Společně se snažíme, aby 4idiomas bylo příjemné místo s profesionálním přístupem, kde si naši studenti zlepší své jazykové schopnosti a motivaci. Zároveň chceme vytvářet prostředí, kde se také odreagujete od každodenní rutiny. 

Ve výuce se snažíme inspirovat v různých stylech vzdělávání od obecných certifikovaných DELE nebo CAE přístupů k alternativnější montessori. Jsme ve spojení s ostatními lektory v Čechách a zahraničí, s kterými můžeme sdílet nápady i materiály k výuce. Osobně věřím na velký význam celoživotního vzdělávání a posouvání našich komfortních zón. 

Jako koordinátorka výuky jsem Vám plně k dispozici. Můžete se na mě obrátit s dotazy ohledně výuky, lektorů, metodiky a čehokoliv co Vás zajímá. 

Vzdělání a kvalifikace:

 • Magisterský diplom v oboru Mezinárodní rozvojová studia (UPOL Olomouc, 2017)

 • Studium na Universidad Nacional Autónoma de México, obor Latinskoamerická studia (UNAM Mexiko, 2016 - 2017)

 • Stáž v La Coruña (Španělsko, 2014 -2015)

 • Studium na Universidad de las Palmas de Gran Canaria, obor Geografie (Španělsko, 2013 - 2014)

Mgr. Zuzana Tydlčková 

Zuzana
IMG_9090_edited_edited_edited.jpg

Lektorka němčiny

Kontakt: info@4idiomas.cz

Mým nejoblíbenějším jazykem je němčina, které se z cizích jazyků věnuji nejdéle. Nebylo tomu tak vždy. Na gymnáziu, kde jsem s němčinou začala, jsem k ní měla v podstatě neutrální vztah. Nicméně vztah k ní se změnil až s pobytem na stážích v Heidelbergu a Lipsku, kde jsem si ji oblíbila, protože jsem díky ní získala přátele z různých zemí Evropy a taky jsem zjistila, že němčina zní docela příjemně. Němčinu považuji za jeden z nejlogičtějších jazyků a navíc se mi líbí i jednoznačná výslovnost. Těším se na Vás v kurzech němčiny.

Ve volném čase ráda věnuji cyklistice, plavání, cestování a četbě.

 

Vzdělání a kvalifikace:

 

 • Magisterský diplom v oboru Historie a němčina pro překladatele a tlumočníky (Karlova Univerzita v Praze, 1998) 

 • Doplňující pedagogicko-psychologické studium (Masarykova univerzita v Brně, 2005)

 • Magisterský diplom v oboru Anglistika a amerikanistika (Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, 2014) 

 • Dvoutýdenní stáž na škole Regent – Overseas Teacher Refresher Course (Londýn, 2013) 

 • Semináře a školení pro učitele němčiny a angličtiny (2005-2018)

Mgr. Monika Kříčková  

Dalila
IMG_6217.jpg

Lektorka španělštiny

Kontakt: info@4idiomas.cz

Hola, me llamo Monika. Jsem učitelka španělštiny a češtiny na Základní škole ve Zlíně a mimoto i lektorka španělštiny v jazykové škole 4idiomas. Pocházím ze Zlína, studovala jsem českou a španělskou filologii na Palackého univerzitě v Olomouci a zúčastnila jsem se také programu Erasmus+, díky kterému jsem na půl roku vycestovala do hlavního města komunitní oblasti Asturie ve Španělsku, Ovieda.

Do španělštiny jsem se zamilovala už na základní škole, ale studovat jsem ji začala až na gymnáziu a plně jsem se do ní ponořila na univerzitě. Jsem velkou milovnicí nejen tohoto románského jazyka, ale také kultury zemí, kde se tímto krásným a libozvučným jazykem mluví. 

Výuku se snažím mít různorodou, kladu důraz nejen na komunikaci, ale také na zlepšování gramatických znalostí, rozšiřování slovní zásoby a obohacování o různé kulturní zajímavosti a tipy na další vzdělávání. 

Jsem aktivní sportovkyně (házená), takže mám ke sportům velmi blízko. Kromě házené mě hodně baví také sledování fotbalu (který by se dal považovat za národní sport španělsky mluvících zemí), cestování, čtení knih a poslech španělské moderní hudby.

Jsem zastánce toho, že člověk by se měl neustále vzdělávat, což také praktikuji nejen ve španělštině a cizích jazycích obecně, ale i v jiných oblastech života.

 

Vzdělání a kvalifikace: 

Magisterský diplom v oboru španělské filologie na Univerzitě Palackého v Olomouci (2016-2022)

Erasmus+ v Oviedu - půlroční studijní pobyt (2021-2022)

Doplňující pedagogicko-psychologické studium na Univerzitě Palackého v Olomouci (2022)

Mgr. Aurélie Stettler 

IMG-20220306-WA0000.jpg

Lektorka francouzštiny

Kontakt: info@4idiomas.cz

Judita

Jmenuji se Aurélie Stettler a pocházím z malého francouzského města Narbonne poblíž Španělska.

Po studiu na univerzitě jsem se rozhodla vyrazit do světa a odjet učit francouzštinu do zahraničí. Mé kroky nejpreve vedly do Polska a po té do Česka, kde jsem učila francoužštinu několik let na gymnáziu. 

V současné době žiji ve Zlíně, jsem maminkou malého chlapce, který je perfektně bilingvní a který mi každý den pomáhá v pokroku v češtině.

Ráda vás přivítám na svých hodinách a pomohu vám objevit mou zemi, můj jazyk a mou kulturu.

S více než desetiletou praxí ve výuce francouzštiny vám pomohu zlepšit vaše ústní a písemné dovednosti a umožnit vám snadnější komunikaci ve francouzštině ve všech typech situací. Mohu vás také připravit na jakýkoli typ zkoušky z francouzského jazyka (Maturita, DELF/ DALF...)

 

Vzdělání a kvalifikace:

 

 • 2001 – 2005 Univerzita Paul Valery, Montpellier
  Obor: francouzština - pedagogika

   

bottom of page